מנוע בנזין | יבוא מנועים | ראש מנוע | מנוע מיבוא

כל המנועים שאנו מייבאים נבדקים במחסני הספקים ובמוסך החברה.

הבדיקה הינה בדיקה פיזית הכוללת:

 

ניקיון מנוע.

בדיקת שלמות חלקי המנוע.

בדיקת קופרסיה ידנית  במידה ויש טורבו לרכב בודקים חופש בטורבו.

בדיקת חגורת תזמון (טיימינג)

 

בנוסף, כאשר המנוע מגיע למחסן החברה:

א. שטיפה וניקוי מיוחד. 

ב. בדיקה פיזית ומקיפה של המנוע ע"י מכונאי.

ג. לאחר שהמנוע נבדק ונשטף הוא עובר בדיקה נוספת ויזואלית אנו מסמנים אותו על פי חוק ונותנים לו ת.ז שבה מופיע כל פרטי  הזיהוי של המנוע על פי חוק ומצרפים את המסמכים הדרושים שהם שטר מכר ורישמון יבוא

אנו מבצעים את מיטב הפעולות הנדרשות על מנת להבטיח את איכות ותקינות המנוע, ומספקים אחראיות של שלושה חודשים לפי חוק משרד התחבורה.

חשוב מאוד להקפיד על תנאי האחריות של המנוע שבבסיסם עומד הצורך להתקין במוסך מורשה ולבצע את הפעולות הנדרשות לכך הכוללות החלפת שמן, מסנן שמן בדיקת תקינות רדיאטור, משאבת מים ובדיקת נוזלים. ​

תיאור:

מנוע מיובא בנוי בדרך כלל מ-4 בוכנות. כל  נעה בתוך  בין שתי נקודות: נקודה מתה עליונה ונקודה מתה תחתונה.

תנועת הבוכנה נגרמת מ, שנוצר על ידי הצתת תערובת של  ו, בחלק שבין נקודה מתה עליונה לראש הצילנדר. את התערובת מכין ה(קרבורטור) או המזרק.  אחד או יותר (שסתומי יניקה) יונק את התערובת לראש הצילנידר, ושסתום אחד או יותר (שסתומי פליטה) פולט את הגזים לאחר שריפתם לאגזוז.

הבוכנות נעות בתנועה קווית, ומניעות את ה. הטלטל מניע את , וכך הופכת תנועה קווית של הבוכנות לתנועה סיבובית של גל הארכובה. גל הארכובה מחובר ומסובב , המחוברים לצירי ההנעה של הרכב (תלוי בסוג ההנעה - קדמי או אחורי) ומהם מועברת התנועה לגלגלי המכונית.

מנוע המכונית דורש  שוטפת כגון הימצאות  מנוע והחלפתו מפעם לפעם.

LIDOR

MOTORS

LIDOR

MOTORS

מוסך מומחה ליבוא והתקנת מנועים